אוגמנטד ריאליטי – לשנות את המציאות שלך

בית בלי טלוויזיה שרואים בו הכל, קירות חשופים שקמים לתחיה ברגע אחד, ראיון עבודה שאתם שולטים בו או ביקור במקום חדש בעולם כשהמידע שמנחה אתכם מתנוסס לנגד עיניכם בלבד. זו כנראה המציאות החדשה שתצטרכו להתרגל אליה והיא הולכת להיות מרתקת.

הכירו את האוגמנטד ריאליטי, המציאות הרבודה שנכנסת חזק לתוך החיים שלכם והופכת אותם מרגע לרגע לחוויה אינטראקטיבית בלתי פוסקת, בכל מקום, בכל זמן ובכל רגע שתרצו.

הדבר המעניין הוא שמדובר בפיתוח טכנולוגיה חכמה שנכנסת אל כל תחומי הפעילות בחיים ומשדרגת אותם לרמה שכמעט קשה לדמיין. אבל זה בדיוק הייחוד שבה – היא הופכת כל מה שעולה ועלה אי פעם בדמיון שלכם, למציאות! נשמע מורכב? ניקח לדוגמא מצב רגיל שבו מתנסה כל אדם בחייו – ראיון עבודה. ללא ספק מעמד מלחיץ, הבוס שיושב מנגד לא חושף דבר על עצמו, הוא שואל שאלות וחוקר ואתם צריכים לשדר ביטחון ולא יודעים באמת מה הוא חושב עליכם. גם אם התכוננתם היטב לראיון, אתם עלולים לשכוח הרבה פרטים חשובים או להתבלבל ולפגוע לעצמכם בסיכוי. מה היה קורה אילו מידע חיוני עליו ועל החברה היה זורם אליכם תוך כדי הראיון? מידע שרק אתם רואים והוא עוזר לכם לדעת כל פרט ברגע האמת. יש מישהו שלא היה רוצה פתרון כזה?

דוגמא נוספת מרחיקת לכת אבל לא פחות מעניינת: כל אחד יכול להיות טייס? ליילד תינוקות? לטפל רפואית? בעתיד, עם טכנולוגיית האוגמנטד ריאליטי כנראה שכן. הטכנולוגיה יוצרת מציאות חדשה שבה כמעט הכל אפשרי, המידע הרלוונטי והחיוני נמצא איתכם בכל רגע נתון ומדריך אתכם בכל צעד ובכל סיטואציה, מכוון ומנחה אתכם.

אז איך כל זה קורה? זו הטכנולוגיה הייחודית שחברת BIM מפתחת. החברה שוקדת על פיתוח אפליקציות וירטואל ריאליטי ו- אוגמנטד ריאליטי בישראל  ייעודיות המאפשרות קבלת מידע חיוני בזמן אמת באמצעות הלבשת רבדים של מידע, טקסט ואמצעים ויזואליים.

הטכנולוגיה בתחום המציאות המדומה מתקדמת בצעדי ענק והיא תהפוך להיות זמינה בעשור הקרוב בכל בית. תוכלו להיכנס לתוך משחקים ולחיות אותם, לנהל דו שיח עם דמויות משחק שיקפצו אליכם לביקור פרטי, תראו את כל מה שקורה בארץ ובעולם בלי שתהיה לכם טלוויזיה, הקירות הלבנים בבית יספקו לכם מידע חשוב בזמן אמת או את המידע הדרוש לכם בכל נקודת זמן, חוסר הוודאות ילך ויעלם והעולם שלכם יראה הרבה יותר מוצלח ומעניין. לימודים, טיולים, הרפתקאות, ניתוחים טיפולים רפואיים, דייטים – כל תחום שתבחרו, אוגמנטד ריאליטי יעטוף אתכם ויהיה חלק בלתי נפרד מהחוויות שלכם.

יש למה לצפות!