אוגמנטד ריאליטי עולם הגיימינג

תחום הגיימינג הוא אולי המקום הכי מתאים לפגוש בו את היכולות המופלאות של המציאות הרבודה. השילוב חסר התקדים בין טכנולוגיה, מציאות וסביבה וירטואלית יוצר מגוון של רבדים, הפועלים יחד בסינרגיה על גבי המרחב הפיזי ומשתלבים בחיי היום-יום. התוצאה היא חוויית משחק שמפעילה את כל החושים וכמעט בלתי ניתנת לתפיסה.

ובכל זאת, מציאות רבודה, Augmented Reality , כאן כדי להישאר ויש לאפליקציות המפותחות בטכנולוגיה זו תוכניות מרשימות במיוחד לעתיד.

דמיינו לכם עולם שלם שנגלה לנגד עיניכם ומתרחש לא אחרת מאשר בין אצבעותיכם. עולם שבו דמויות מודפסות או דוממות מקבלות מימד חדש, מתעוררות לחיים. קצב ההתפתחות המואץ בתחום האוגמנטד ריאליטי מציב את הטכנולוגיה הייחודית הזו בקדמת הבמה כאשר תחום הגיימינג מצליח להסביר אותה בצורה המיטבית ביותר.

מה זה אומר?

תארו לכם שג'ון סנואו ממשחקי הכס מסתובב בחדר האמיתי שלכם, שהשרביט של הארי פוטר מונחת על השולחן שלכם או שמסי, שחקן הכדורגל האגדי, עובר למגרש הביתי שלכם. דמיון רחוק? ממש לא. זו המציאות החדשה של עולם הגיימינג. זו הדרך שבה אתם יכולים לחוות ולחיות את המשחק ברמה הרבה יותר מציאותית ולהיות חלק בלתי נפרד ממנו. למעשה, אוגמנדט ריאליטי הופכת את המשחק לחלק בלתי נפרד מהחיים שלכם, סוג של תערובת אינטראקטיבית מרהיבה שמשנה לחלוטין את כללי המשחק.

הייחוד הגדול באפליקציות אלו הוא היכולת לשחק מכל מקום ובכל זמן. כבר לא צריך להיצמד למסך המחשב בבית מאחר והאפליקציות מבוססות אנדרואיד ו-  IOS וניתנות לשימוש גם מהסמארטפון והטאבלט. פיתוח משחקים בשילוב יישומי אוגמנטד ריאליטי מאפשר להעניק לשחקן חוויה במימד חדש עם אפקטים דיגיטליים ואינטראקטיביים מרתקים הממוקמים ברבדים שונים על גבי המשחק.

מה עוד צפוי לנו? הרבה! כבר היום ניתן ליהנות מחוויית משחק מסעירה אבל בעתיד הקרוב תוכלו לגלות את הכוח הטמון במציאות הרבודה. כחברה המתמחה בשוק הגיימינג ועולם הילדים אנו עובדים על פיתוח אפליקציות בלעדיות שעומדות לעשות מהפכה של ממש.